В`язання гачком та спицями.


                                Роботи учнів 7-й клас          
                            Чехол для горнятка





                                 Аміґурумі


Аміґурумі (яп. 編みぐるみ, букв.: «в'язане-загорнуте») — японське мистецтво в'язання на спицях або гачком маленьких м'яких звірят і людиноподібних істот. Амігурумі — це найчастіше симпатичні тварини (ведмедики, зайчики, кішечки, собачки і інші.), чоловічки, але це можуть бути і неживі об'єкти, наділені людськими властивостями. Наприклад, кекси, капелюхи, сумочки та інші. Амігурумі в'яжуть спицями або гачком. Останнім часом амігурумі, зв'язані гачком, стали більш популярні і частіше зустрічаються.




Майстер-клас

"Виріб на основі яйця кіндер-сюрпризу. 
В'язана гачком іграшка «Курча»"

   Якщо вам подобається ідея створення домашнього лялькового театру, спробуйте пов'язати казкових героїв в стилі амігурумі на основі коробочок з-під шоколадних яєць. Дитині обов'язково запам'ятаються домашні постановки і навіть коли вона виросте і знайде коробку з колекцією таких іграшок (які, до речі, можна зберігати в лотку для яєць), то неодмінно з теплотою згадає той час, коли разом з мамою він дізнавався про важливі людські якості за допомогою улюблених героїв, зроблених своїми руками.

   Пропоную вам майстер-клас по виготовленню іграшки "Курча" вязану гачком на основі яйця з кіндер-сюрпризу!!!


   Спробувавши хоч раз зв'язати подібну іграшку, ви з легкістю зможете експериментувати з кольорами і якістю пряжі. Наприклад, таку пташку можна зробити пухнастою. При в'язанні амигуруми «Курча» я використовувала 100%  бавовна щільністю 50г / 280м і гачок № 2,5 ..

    Починаємо обв'язувати нижню частину коробочки з-під шоколадного яйця. 
Ряд 1: в кільце амігурумі набираємо 6 стовпчиків без накиду (сбн).
Ряд 2: робимо 6 збільшень - в кінці ряду буде 12 петель.
   Ряд 3: (1 сбн, надбавка) * 6 разів. У цьому ряду, як і в попередньому 6 збільшень - разом 18 петель. Для зручності краще виділити першу петлю ряду маркувальним кільцем або канцелярською скріпкою
Ряд 4: (2 сбн, надбавка) * 6 разів - разом 24 петлі.
Ряд 5: (4 сбн, надбавка) * 6 разів - разом 30 петлі


Ряд 6: (5 сбн, надбавка) * 6 разів - разом 34 петлі


  Ряди 7-17: по 1 сбн в кожну петлю ряду або 11 простих кіл по 36 петель.
  На останніх рядах краще періодично приміряти в'язання на коробочку з-під шоколадного яйця, для того щоб не зв'язати менше або більше потрібного, адже навіть дотримуючись рекомендації по вибору пряжі і гачка, у кожної з нас різна щільність в'язки. Закріпіть нитку і загорніть її всередину. Для того, щоб в'язання не злазило, потрібно на коробочці з-під яйця клеєм зробити смужку по колу. 



   Верхню частину футляра з-під яйця в'яжемо трохи ширше нижньої - до 7 ряду по аналогії з верхньої. Ряд 7: (6 сбн, надбавка) * 6 разів - разом 42 петлі. Ряди 8-14: по 1 сбн в кожну петлю ряду або 7 простих кіл по 42 петлі ..

  Для того, щоб іграшка стала схожа на курчати, потрібно з помаранчевого, жовтого і білого фетру вирізати невеликі деталі: дзьобик, очі (точки намалювати маркером або ручкою) і крильця .
   Приклеюємо деталі до іграшки і можна починати гру! Виріб з яйця кіндер-сюрпризу у вигляді забавного курчати готовий !



Натхнення Вам та безліч ідей!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар